×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vitamix smulkintuvai, trintuvai | BLEND.LT

Vitamix smulkintuvas A3500 STAINLESS STEEL (nerūd. plieno sp.)

899,00 € (su PVM)

Premium klasės maisto smulkintuvas, puikaus dizaino bei technologiškai pažangus. 5 programos bei indo atpažinimo funkcija. Programuojamas laikmatis, kurio dėka galite sustabdyti prietaisą kada pageidaujate. Liečiamas ekranas.

GARANTIJA
5 metai varikliui, 2 metai kitoms dalims individualiam naudojimui
12 mėnesių garantija komerciniam naudojimui

GAMINTOJAS Vita-Mix Corporation (JAV)

 • VM-063192
 • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

Techniniai duomenys:
Dydis: 20.3 cm x 27.9 cm x 43.2 cm (plotis x gylis x aukštis)
Indo talpa: 2 litrai;
Galingumas: 1200-1400 W, 230V
Svoris: 6.8 kg

Vitamix A3500i ASCENT Series Premium klasės maisto smulkintuvas stebina stilingu išoriniu dizainu bei technologinėmis naujovėmis. Blenderyje yra įdiegtos 5 programos bei plakimo indo atpažinimo funkcija, tokiu būdu patiekalai yra tobulai pagaminami bet kurios talpos Vitamix Ascent inde. Taip pat smulkintuve yra įdiegtas programuojamas laikmatis, kurio dėka galite sustabdyti prietaisą jūsų pageidaujamu metu.

Pažangi saugaus veikimo technologija

5 automatinės programos - kokteiliai (gamyba - 50 sekundžių), sriubos (gamyba - 5:45 minutes), padažai ir užtepėlės (gamyba - 60 sekundžių), desertai (gamyba - 60 sekundžių). 
Plovimas: įpilkite vandens ir indų ploviklio, plovimas truks tik 35 sekundes.
Yra rankinis greičių valdymas bei pulsavimo funkcija. Komplekte yra grūstuvas 

SELF-DETECT technologija, kurios dėka prietaisas "atpažįsta" indą ir pritaiko automatines programas pasirinktos talpos indui. 

Naujasis 2 litrų talpos Vitamix Ascent indas turi peršviečiamą dangtį su užrakto sistema.

Dėka užrakto sistemos smulkintuvas pradės veikti tik, kai dangtis yra tinkamai uždarytas.

Pro permatomą dangtį jūs galite matyti patiekalų tekstūrą nenutraukiant gamybos proceso.   

Vitamix Ascent A3500 naujovės:

 • Liečiamas ekranas lengvam valdymui
 • Skaitmeninis laikmatis, programuojamas laikotarpiui iki 1 sekundės
 • Plakimo indo atpažinimas naudojant SELF-DETECT technologiją
 • Pažangi saugaus veikimo technologija
 • Modernus nerūdijančio plieno dizainas
 • Atnaujintas plakimo indo dizainas su peršviečiamu dangčiu
 • 5 automatinės programos 

Penkios programos - Kokteiliai, Karštos sriubos, Padažai ir Užtepėlės, Šaldyti desertai ir Išsiplovimas - automatiškai nustato laiką ir prietaiso greitį priklausomai nuo plakimo indo dydžio ir sustabdo blenderį programai pasibaigus.

2 litrų plakimo indo programų apžvalga:

 1. Kokteiliai: vaisinio, žaliojo ar baltyminio kokteilio gamyba užtruks tik 50 sekundžių
 2. Šaldyti desertai: vaniliniais-šokoladiniais ar bananų-braškių ledais galėsite mėgautis jau po 60 sekundžių. Šios programos metu naudokite grūstuvą, kuriuo ingredientai stumiami link peiliukų.
 3. Padažai ir užtepėlės: šviežias pesto padažas ar avokadų užtepėlė bus pagaminta per 60 sekundžių.
 4. Karštos sriubos: tobulos konsistencijos sriubą paruošite per 5:45 minutes.
 5. Išsiplovimas: įpilkite vandens ir indų ploviklio, plovimas truks tik 35 sekundes.
Naudodami šias 5 programas galite pasigaminti neribotą patiekalų įvairovę, pavyzdžiui pasirinkę programą Karštos sriubos, galite pasigaminti ir gardžius padažus, karštą šokoladą ar imbiero arbatą.

Rankinis valdymas

Vitamix ASCENT Series smulkintuve be minėtų programų yra įdiegtas ir rankinis greičių valdymas bei pulsavimo funkcija, kurių pagalba galite pasiekti pageidaujamą patiekalo tekstūrą. Itin galingas smulkintuvo variklis padeda be jokių sunkumų susmulkinti grūdus, riešutus, ledukus bei šaldytus produktus. Gaminant ledus bei tirštus patiekalus, tokius kaip riešutų sviestas ar avinžirnių humusas, darbą itin palengvins Vitamix komplekte esantis grūstuvas. Jo dėka jums nereikės stabdyti smulkintuvo darbo ir krapštyti ingredientų nuo indo sienelių.

Technologinė naujovė: Plakimo indas su SELF-DETECT technologija

Visuose ASCENT Series plakimo induose yra įdiegta SELF-DETECT technologija, kurios dėka prietaisas "atpažįsta" indą. Tokiu būdu blenderis pritaiko automatines programas pasirinktos talpos indui, be to prietaisas nepradeda veikti, kol indas nėra teisingai uždėtas ant variklio bloko. Pavyzdžiui pasirinkus Kokteilių programą ir uždėjus mažos talpos indą, prietaisas veiks trumpiau ir panaudos mažiau elektros energijos. Pasirinkus Sriubos programą prietaisas veiks tik uždėjus indą su dangčiu, kadangi karštiems garams išeiti reikalingos angos, kurios yra 2 l talpos inde. Jei pasirinkta programa nėra tinkama pasirinktam indui, smulkintuvas neįsijungs. Šios technologinės naujovės dėka ir pradedantysis naudotojas smulkintuvą gali naudoti saugiai ir lengvai.

Naujasis indas

Naujasis 2 litrų talpos Vitamix Ascent indas turi peršviečiamą dangtį su užrakto sistema, kurios dėka A3500 smulkintuvas pradės veikti tik tuomet, kai dangtis yra tinkamai uždarytas. Pro peršviečiamą dangtį jūs galite stebėti gaminamus patiekalus ir jų konsistenciją nenutraukiant plakimo proceso. Jei pageidaujate įdėti papildomų ingredientų malimo metu, tai galite padaryti atidarę dangtelį, esantį dangčio viršuje.
Du mažesnės talpos indus A3500 maisto smulkintuvui galėsite įsigyti jau greitai. Su šiais tvirtais Tritano medžiagos indais be sveikatai žalingo bisfenolio A (BPA-free), galėsite pasigaminti net ir visai nedideles maisto porcijas.

Vitamix Ascent A3500i komplekte: blenderio korpusas, 2 l talpos indas, grūstuvas, naudojimo instrukcija lietuvių kalba, naudojimo patarimų knyga First Blends.

Galia : 230 vatų
Svoris : 7 kg
Spalva : Sidabrinė
Jutiklinis valdymas : Taip
Jutiklinis greičių valdymas : Ne
Didžiojo indo talpa : 2 litrai
Pulsavimo funkcija : Taip
Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)

Parašyti atsiliepimą

Vitamix smulkintuvas A3500 STAINLESS STEEL (nerūd. plieno sp.)

Vitamix smulkintuvas A3500 STAINLESS STEEL (nerūd. plieno sp.)

Premium klasės maisto smulkintuvas, puikaus dizaino bei technologiškai pažangus. 5 programos bei indo atpažinimo funkcija. Programuojamas laikmatis, kurio dėka galite sustabdyti prietaisą kada pageidaujate. Liečiamas ekranas.

GARANTIJA
5 metai varikliui, 2 metai kitoms dalims individualiam naudojimui
12 mėnesių garantija komerciniam naudojimui

GAMINTOJAS Vita-Mix Corporation (JAV)

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems