×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vitamix smulkintuvai, trintuvai | BLEND.LT

Vitamix Ascent 225 ml talpos indų ir malimo pagrindo rinkinys

135,00 € (su PVM)

Kad Vitamix Ascent serijos maisto smulkintuvu maistą gamintume patogiau ir taupiau!

  • VM-063226
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

Rinkinys gali būti naudojamas tik su Vitamix Ascent ™ serijos smulkintuvais!

Naudokite šiuos dubenėlius kai norėsite su savo Vitamix Ascent ™ serijos maisto smulkintuvu pagaminti gana mažą kokteilio, maisto kūdikiui, tyrelės, užtepėlės, padažo, kremo kiekį, iškart jį patiekti, arba talpinti į šaldytuvą, arba įsidėti išvykstant iš namų... Dubenėlio dydis patogus ir puikiai tinka greitai susmulkinti atskiras patiekalo dalis, pavyzdžiui, česnaką ir svogūną.

Dubenėlis pagamintas iš Eastman Tritano® plastiko be bisfenolio A (BPA-free). Lazeriu išpjauti malimo pagrindo peiliukai yra ilgaamžiai, nes pagaminti iš tokio pat grūdinto nerūdijančio plieno, kaip ir Vitamix pagrindinio indo peiliukai, užtikrinantys nepriekaištingai iki vientisos tekstūros susmulkintą maistą.

Dubenėlį paprasta išplauti rankomis. Galimas ir kitas būdas: įpilkite lašelį indų ploviklio, šilto vandens ir paleiskite veikti visu galingumu keliolika sekundžių, praskalaukite ir padėkite džiūti. Dubenėlį, dangtelį ir malimo pagrindą taip pat yra saugu plauti indaplovėje.

Rinkinyje  yra vienas malimo pagrindas, dedamas ant Vitamix Ascent ™ smulkintuvo pagrindo, ir du 225 ml talpos dubenėliai su dangteliais.

Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)

Parašyti atsiliepimą

Vitamix Ascent 225 ml talpos indų ir malimo pagrindo rinkinys

Vitamix Ascent 225 ml talpos indų ir malimo pagrindo rinkinys

Kad Vitamix Ascent serijos maisto smulkintuvu maistą gamintume patogiau ir taupiau!

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems