×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vitamix smulkintuvai, trintuvai | BLEND.LT

Vitamix Ascent 0.6 l talpos indų ir malimo pagrindo rinkinys

172,00 € (su PVM)

Kad Vitamix Ascent serijos maisto smulkintuvu maistą gamintume patogiau ir taupiau!

  • VM-063233
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

Rinkinys gali būti naudojamas tik su Vitamix Ascent ™ serijos smulkintuvais! Nesuderinamas su S30 serijos smulkintuvais.

Šio rinkinio pagalba kiekvienas šeimos narys galės pasigaminti jo asmeniškai pamėgtąjį gėrimą tiesiai 0,6 l talpos inde-gertuvėje, išvengdamas didžiojo indo plovimo. Pasigaminame, uždengiame dangteliu ir nešamės. Individualu ir patogu.

Labai greitai įprasite pasitelkti į pagalbą indą-gertuvę, kai prireiks mažesnio kiekio kokteilio, sulčių, tyrelės ar padažo. Gertuvės dizainas pritaikytas patogiai laikyti rankose, vežti automobilio puodelio dėtuvėje, laikyti šaldytuvo durelių dėtuvėje.

Gertuvė pagaminta iš Eastman Tritano® plastiko be bisfenolio A (BPA-free). Dvigubos indo sienelės puikiai išlaiko maisto temperatūrą ilgesnį laiką. Lazeriu išpjauti malimo pagrindo peiliukai yra ilgaamžiai, nes pagaminti iš tokio pat grūdinto nerūdijančio plieno, kaip ir Vitamix pagrindinio indo peiliukai, užtikrinantys nepriekaištingai iki vientisos tekstūros susmulkintą maistą.

Gertuvės plovimas daug laiko neužims: įpilkite lašelį indų ploviklio, šilto vandens ir paleiskite veikti visu galingumu 30 sekundžių, praskalaukite ir padėkite džiūti. Gertuvę, dangtelį ir malimo pagrindą yra saugu plauti indaplovėje.

Rinkinyje  yra vienas malimo pagrindas, dedamas ant Vitamix Ascent™ smulkintuvo pagrindo, ir du 600 ml talpos indai-gertuvės su dangteliais. Gertuvės aukštis (su dangteliu) 25 cm.

Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)

Parašyti atsiliepimą

Vitamix Ascent 0.6 l talpos indų ir malimo pagrindo rinkinys

Vitamix Ascent 0.6 l talpos indų ir malimo pagrindo rinkinys

Kad Vitamix Ascent serijos maisto smulkintuvu maistą gamintume patogiau ir taupiau!

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems