×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vitamix smulkintuvai, trintuvai | BLEND.LT

Vitamix Ascent 0,6 l talpos indas - gertuvė

37,00 € (su PVM)

Kad Vitamix Ascent serijos maisto smulkintuvu maistą gamintume patogiau ir taupiau!

  • VM-063229
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com

Gertuvėje tiesiogiai smulkinti maistą galima  tik naudojantis Vitamix Ascent ™ serijos smulkintuvais! Nesuderinamas su S30 serijos smulkintuvais.

Kad ir kur eitumėte, savo mėgiamą kokteilį, sriubą, tyrelę, sultis galite pasiimti kartu, nes ši gertuvė kaip tik tokio dydžio, kad maisto joje užteks išlikti sočiu visą pusdienį. O pasinaudodami malimo pagrindu iš Vitamix Ascent 0.6 l talpos indų ir malimo pagrindo rinkinioarba Vitamix Ascent dubenėlių ir malimo pagrindo rinkinio maistą sau susmulkinsite tiesiog šiame universaliame inde – gertuvėje.

Labai greitai įprasite pasitelkti į pagalbą indą-gertuvę, kai prireiks mažesnio kiekio kokteilio, sulčių, tyrelės ar padažo. Gertuvės dizainas pritaikytas patogiai laikyti rankose, vežti automobilio puodelio dėtuvėje, laikyti šaldytuvo durelių dėtuvėje. Gertuvės aukštis (su dangteliu) 25 cm.

Gertuvė pagaminta iš Eastman Tritano® plastiko be bisfenolio A (BPA-free). Dvigubos indo sienelės puikiai išlaiko maisto temperatūrą ilgesnį laiką.

Indą galima įprastai plauti rankomis. Jeigu naudojatės mažuoju malimo pagrindu, įpilkite lašelį indų ploviklio, šilto vandens ir paleiskite veikti visu galingumu 30 sekundžių, praskalaukite ir padėkite džiūti. Gertuvę ir dangtelį taip pat saugu plauti indaplovėje.

Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)

Parašyti atsiliepimą

Vitamix Ascent 0,6 l talpos indas - gertuvė

Vitamix Ascent 0,6 l talpos indas - gertuvė

Kad Vitamix Ascent serijos maisto smulkintuvu maistą gamintume patogiau ir taupiau!

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems