×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: +370 655 05109El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Trintuvai ir sulkintuvai | Galingas variklis | Nemokamas pristatymas

Trintuvas X-1000S Nutri Blender

99,00 € (su PVM)

„JR Ultra X-1000S Nutri Blender“ yra naujas neįtikėtinas trintuvas iš „Juicy Retreats“. 

GARANTIJA 1 METAI

GAMINTOJAS: Juicy Retreats (UK) 

PRISTATYMAS 5-6 dienos

  • JR-X1000-S
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

SPECIFIKACIJOS

Galingas 1200 W variklis
8 vienetų rinkinys
Pulsavimo funkcija
2 greičio nustatymai
6 dalių nerūdijančio plieno ašmenys
Dalys BE BPA
Svoris 2 kg
Matmenys = 17,2 x 15,2 x 37,9 cm (su įdėtu dideliu indu)
Garantija 1 metai dalys ir darbas
Šlapias maišymas = taip
Plakimas = taip
Ąsočio dydis = 1 litras
Mažas ąsočio dydis = 0,5 litro
Darbo laikas = 5 minutės

Neįtikėtina galia, našumas ir patogumas.

Tai ne tik vienas galingiausių asmeninių trintuvų. Geriau valdomas, su jutiklinio valdymo pultu, 2 skirtingais greičio nustatymais ir pulsavimo funkcija.

„JR Ultra X-1000S“ „Nutri“ trintuvas turi daug pažangių technologijų, kurios naudojamos JR komerciniuose maišytuvuose.

X-1000S „Nutri“ maišytuvas su neįtikėtinu 1200 vatų varikliu yra vienas iš galingiausių ir pažangiausių asmeninių trintuvų, kuriuos galite įsigyti už kainą, kurią galite sau leisti. JR su nerūdijančio plieno 6 dalių ašmenų rinkiniu, malimo priedu, BPA neturinčiais „Tritan“ indais ir papildomais dangčiais. JR vėl nustato standartus, kurių reikia laikytis kitiems ... kodėl turėtumėte svarstyti apie ką nors kita. ..?

„JR Ultra X-1000S Nutri Blender“ yra vienas iš nedaugelio „Personal Bullet Style“ maišytuvų, siūlantis 2 skirtingus greičio nustatymus.

Iš anksto nustatyti greičiai leidžia maišyti įvairius ingredientus mažu ar dideliu greičiu, atsižvelgiant į reikalingą konsistenciją. Pulso mygtukas taip pat leidžia susmulkinti ledą ir susimaišyti padažus. „JR X-1000S“ suteikia daug daugiau maišymo galimybių, nesvarbu, ar norite kokteilių, baltyminių sportinių gėrimų, padažų, sveikų sulčių ir daug daugiau ...
Unikalūs patentuoti 6 dalių nerūdijančio plieno ašmenys. Patentuoti „JR Ulta X-1000S Nutri Blender“ ašmenys leidžia sukurti kur kas geresnį sūkurį. Didesnio dydžio ir daug kietesnės medžiagos X-1000S grūdinto nerūdijančio plieno peiliai yra sukurti taip, kad galėtų demonstruoti neįtikėtiną trintuvo galią, efektyviai gauti daug lygesnę konsistenciją.

Dėl ašmenų dizaino trintuvas puikiai tinka maišyti kokteilius, padažus, sportinius gėrimus ir dar daugiau.
6 dalių peilių ir aukščiausios galios derinys su unikaliu BPA neturinčių „Tritan“ indų dydžiu ir forma užtikrina, kad jūsų maišomi ingredientai bus visiškai susmulkinti. 
Skirtingai nuo daugumos kitų asmeninių „Nutri“ maišytuvų, „JR Ultra X-1000S“ turi du nustatytus greičius: didelį ir mažą, taip pat specialų impulsų mygtuką, kurį rasite didelio našumo komerciniuose maišytuvuose.

Unikalios formos ypač tvirti maišymo indai yra tvirti ir patvarūs, be BPA.

Su dviem komplekte esančiais maišymo indais galite sumaišyti didelius kiekius 1 litro puodelyje, o 0,5 litro puodelyje sumaišyti mažesnius kiekius gėrimams ar padažams, taip pat naudoti pridedamą priedą kavai malti, pasigaminti miltų ar riešutų sviesto.

Galite naudoti pridedamą viršutinį dangtį ir naudoti maišymo indą, kaip gertuvę, nereikia perpilti į kitus puodelius ir stiklines. Sumaišytą kokteilį pasiimkite su savimi į sporto salę, į darbą ir pan. 

Nepaprastai galingas „JR Ultra X-1000S Nutriblender“ 1200 vatų variklis, sukurtas susidoroti su visais ingredientais, variklis suka peilius neįtikėtinai dideliu greičiu, kad jie pilnai sutrintų jūsų maistą su minimaliomis pastangomis ir efektyviai sutrintų ledą.

Variklis, kuriuo galite pasitikėti. Aukščiausios klasės, labai galingas „X-1000S Nutri Blender“ variklis sukurtas patenkinti visus jūsų asmeninius poreikius, tai tikrai yra vienas iš patikimiausių variklių, naudojamų bet kuriame asmeniniame „Nutri“ tipo maišytuve šiandien rinkoje.

„JR Ultra X-1000S“ „Nutri“ maišytuvas. Kas komplekte?
„Ultra X-1000S“ aliuminis maišytuvo pagrindas
2 greičių mygtukų valdymas su pulsavimo funkcija.
1 litro indas be BPA, „Tritan“ indelis, skirtas šlapiam apdorojimui
0,5 litro indas be BPA indelis, skirtas šlapiam ir sausam apdorojimui
Itin didelio stiprumo, nerūdijančio plieno peiliai užtikrina patikimumą ir universalumą.
1 x drėgno maišymo peilių rinkinys
1 x sauso maišymo peilių rinkinys
Visas instrukcijų vadovas (EN)
2 x dangteliiai

Greičiai : 2
Ašmenys : Nerūdijantis plienas
Spalva : Sidabrinė
Jutiklinis greičių valdymas : Taip
Didžiojo indo talpa : 1 litras
Mažojo indo talpa : 0,5 litro
"Cyclone" indas : Ne
Pulsavimo funkcija : Taip
Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)

Parašyti atsiliepimą

Trintuvas  X-1000S Nutri Blender

Trintuvas X-1000S Nutri Blender

„JR Ultra X-1000S Nutri Blender“ yra naujas neįtikėtinas trintuvas iš „Juicy Retreats“. 

GARANTIJA 1 METAI

GAMINTOJAS: Juicy Retreats (UK) 

PRISTATYMAS 5-6 dienos

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems