×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Juicy Retreats trintuvai | BLEND.LT

Trintuvas Ultra X-1000 Nutri sidabrinis

69,00 € (su PVM)

Trintuvas tikriausia yra vienintelis iš individualių Bullet stiliaus trintuvų, kuris turi 2 skirtingus greičio nustatymus.

 • JR-X1000-S
 • 9 Prekės
 • Yra sandėlyje

1 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

“JR Ultra X-1000 Nutri Blender” yra naujas neįtikėtinas “Nutri” trintuvas iš “Juicy Retreats”. Skirtingai nuo kitų “Bullet” trintuvų, "JR" apjungia individualų nedidelių kiekių smulkinimą su neįtikėtinu galingumu, našumu ir patogumu.

Susipažinkime su JR Ultra X-1000

“JR Ultra X-1000 Nutri Blender” yra naujas neįtikėtinas “Nutri” trintuvas iš “Juicy Retreats”. Skirtingai nuo kitų “Bullet” trintuvų, “JR” apjungia individualų nedidelių kiekių smulkinimą su neįtikėtinu galingumu, našumu ir patogumu.

Tai ne tik yra vienas iš galingiausių asmeninių ”Nutri” blenderių, kuriuos galite įsigyti, jis taip pat turi daugiau valdymo galimybių per jutiklinį mygtuką, bei du skirtingus greičio režimus ir pulsavimo funkciją.

“JR Ultra X-1000 Nutri Blender” įdiegta daug pažangių technologijų, kurios naudojamos ne tik apdovanojimus pelniusiuose komerciniuose trintuvuose, bet ir kompaktiškame, individualiame ir nebrangiame “Nutri” trintuve.

Su neįtikėtiniu 1000 vatų varikliu, “X-1000 Nutri” trintuvas yra vienas iš galingiausių ir pažangiausių individualių trintuvų, kuriuos galite įsigyti už patrauklią kainą. Su nerūdijančio plieno 6 ašių smulkinimo mechanizmu skirtu efektyvesniam smulkinimui, papildomu trynimo priedu, bei Tritan be BPA (be bisfenolio) indu, taip pat naujais dangteliais, JR kuria standartus, kurių reikia siekti kitiems, tad negaiškite laiko ieškodami ko nors kito.

Kodėl jis toks geras?

2 greičio režimai

JR Ultra X-1000 Nutri trintuvas tikriausia yra vienintelis iš individualių Bullet stiliaus trintuvų, kuris turi 2 skirtingus greičio nustatymus.

Iš anksto pasirinktas greitis, leidžia trinti skirtingus ingredientus lėtai arba greitai, priklausomai nuo reikalingos konsistencijos. Pulsavimo režimo mygtukas suteikia ledo smulkinimo galimybę ir leidžia atlikti trumpus stiprius maišymo veiksmus, pvz. reikalingus gaminant padažus.

“JR X-1000” – tai daug daugiau smulkinimo galimybių, ar tai būtų kokteiliai, ar baltyminiai sportiniai gėrimai, padažai, sultys ar visa kita 

Unikalios patentuotos 6 ašių nerūdijančio plieno mentės

Patentuoti “JR Ulta X-1000 Nutri Blender” peiliai leidžia sukurti daug stipresnį sūkurį, nei kiti individualūs maišytuvai. “X-1000” grūdinto nerūdijančio plieno mentės yra didesnės ir daug tvirtesnės medžiagos, kurios dėka, išlaiko neįtikėtina sukomosi galią, efektyviai trina ir taip sukuria daug glotnesnę konsistenciją.

Ašmenų dizainas pritaikytas maišyti kokteilius, padažus, sportinius gėrimus, sultis ir visa kita.

“Total Nutrition Blending” sistema

6 ašių mentės ir didžiausios galios derinys su unikalia “Tritan” indo (pagaminto nenaudojant BPA) dydžiu ir forma, užtikrina, kad ingredientai būtų visiškai susmulkinti. Sukurtame sūkuryje ingredientai nuolat juda, yra įtraukiami į pjovimo ašmenis ir susmulkinami, taip išlaisvinant visas maistingąsias medžiagas, kurias po to organizmas daug lengviau virškina ir įsisavina.

Unikalios formos ekstra stiprūs trintuvo indai yra tvirti ir ilgaamžiai, be BPA (be bisfenolio).

Naudodami 2 trintuvo indus, galite sumaišyti didelius kiekius 1 litro inde bei mažesnius kiekius 0,5 litro inde. Kai gaminate kiekį, reikalingą vienam asmeniui ar gaminant padažus, naudokite 0,5 litro indą. 0,5 litro indas turi papildomus smulkinimo ašmenis, skirtus malti kavai, malti kažką į miltus arba gaminti riešutų sviestą.

Galite naudoti atstumiamą viršutinį dangtelį, ir gerti tiesiog iš maišymo indo, nereikės perpilti į kitus indus ir stiklines. Pasimkite sutrintą glotnutį su savimi į sporto salę, darbą, parduotuvę ir pan. tiesiog su indu, kuriame jį gaminote. Tai neįtikėtinai patogu …

Visiškai be BPA, 3 mm storio, lengvai valomas – galite tiesiog ijungti trintuvą, pripylę vandens ir plovimo skysčio. Tai puikus trintuvo indas.

“Push” mygtukas

Skirtingai nuo daugelio kitų individualių “Nutri” trintuvų, “JR Ultra X-1000” turi dviejų greičio režimų – didesnio ir mažesnio – valdymo mygtuką, taip pat specialų pulsavimo režimo mygtuką, kurį paprastai turi tik dideli komerciniai trintuvai.

Tai leidžia naudoti individualų trintuvą smulkinant daugumą ingredientų ir atlikti įvairiausias smulkinimo užduotis, įskaitant plakimą, smulkinimą, padažų gamybą ir kt.

Jei norite pagaminti kažką šiek tiek mažiau glotnaus, ar reikalinga stambesnė  konsistencija, arba jei norite, pvz., susmulkinti ledą, galite pasirinkti mažesnį greitį arba pulsavimo režimą, ir taip užtikrinti rezultatą kurio jums reikia. Tai tikrai išskiria “JR Ultra X-1000” iš kitų “Nutri” trintuvų.

Itin galingas 1000 vatų variklis

“JR Ultra X-1000 Nutriblender” galingas 1000 vatų variklis yra vienas iš galingiausių iš visų individualių trintuvų variklių. Sukurtas, taip, kad būtų galima susidoroti su visomis užduotimis, variklis sukasi neįtikėtinai dideliu greičiu, todėl visiškai susmulkina maistą su minimaliomis sąnaudomis, taip pat veiksmingai sutrupina ledą.

Variklis, kuriuo galite pasitikėti

“X-1000 Nutri Blender” turi labai galingą variklį, kuris yra tikras smulkinimo profesionalas. Susidoroti su visais jūsų individualiais smulkinimo poreikiais – tai maišytuvo užduotis. Šis variklis yra vienas patikimiausių, naudojamų dabar “Nutri Blender” rinkoje.

Specifikacijos

 • Galingas 1000 vatų variklis
 • Dažnis 50-60 Hz
 • Įtampa 220-240 V
 • Apsisukimų per minutę (RPM) – 25000 
 • Pulsavimo funkcija
 • 2 greičio nustatymai
 • 6 menčių nerūdijančio plieno geležtės
 • Dalys pagamintos be BPA
 • Svoris – 2.5 kg
 • Matmenys  17,2 x 15,2 x 37,9 cm (su dideliu indu)
 • Garantija 1 metų
 • “Wet Blending” 
 • Smulkinimas
 • Nepertraukiamo veikimo laikas 5 minutės
 • Spalva – sidabrinė 

JR Ultra X-1000 Nutri Blender. Kas jį sudaro?

 • “Ultra X-1000 Blender” bazinis blokas
 • Instrukcija (EN + LT)
 • 8 dalių rinkinys:
  • 1 litro (BPA Free) “Tritan” indas šlapiam smulkinimui
  • 0,5 litro (BPA Free) indas šlapiam ir sausam smulkinimui
  • Itin stiprios, nerūdijančio plieno mentės
  • 1 x šlapio trynimo ašmenų komplektas
  • 1 x sauso trynimo ašmenų komplektas
  • Trys užsukami dangteliai (2 transportavimo ir 1 gėrimo)
Apsukos per minutę (RPM) : 25000 rpm
Galia : 1000 vatų
Greičiai : 2
Dažnis : 50 - 60 hz
Ašmenys : Nerūdijantis plienas
Svoris : 2.5kg
Spalva : Sidabrinė
Jutiklinis valdymas : Ne
Jutiklinis greičių valdymas : Ne
Didžiojo indo talpa : 1 litras
Mažojo indo talpa : 0,5 litro
"Cyclone" indas : Ne
Pulsavimo funkcija : Taip
Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)
Pagrindinis blokas : Plastikas
Įtampa : 220- 240 v
Variklis : Standartinis variklis
2017-12-19

Atradimas

Įsigijome šį prietaisą, be jokių išankstinių nuostatų, tiesiog kaip mažą ir (galbūt) patogų įrenginį, kurio aparšyme parašyta, kad jis funkcionalus, pagamintą turinį galima nešiotis ir pan. Ir buvome nustebinti to, ką radome įpakavime. Visų pirma, tik ijungus jį dar tuščią, paaiškėjo kam reikalingos prisisiurbiančios kojelės:) Taip, su turiniu nuo generuojamos jėgos jis tiesiog gali nušokti nuo stalo be jų:) na o visa kita reikia pabandyti patiems, tai ne kokteilinė, tai universalus virtuvės prietaisas, jis mala kavą, grūda prieskonių mišinius, puikiausiai trina riešutus, na paie lengvesnes užduotis galima ir nerašyti, sriubos ir kiti skysti gaminiai - nuostabiai glotnūs ir puikūs. Geriausias metų pirkinys! Rekomenduoju... ai, jis dar ir ledą skaldo:) tarp kitko... va šito nesitikėjom

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Trintuvas Ultra X-1000 Nutri sidabrinis

Trintuvas Ultra X-1000 Nutri sidabrinis

Trintuvas tikriausia yra vienintelis iš individualių Bullet stiliaus trintuvų, kuris turi 2 skirtingus greičio nustatymus.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems