×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: +370 655 05109El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Mano teisės BDAR

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) yra naujas skaitmeninio privatumo reguliavimas, kuris įvestas 2018 m. gegužės 25 d. Tai standartizuoja įvairius skirtingus privatumo teisės aktus visoje ES į vieną pagrindinį reglamentų rinkinį, kuris apsaugo naudotojus visose valstybėse narėse.

Teisė į duomenų perkeliamumą

Eksportuoti asmeninius duomenis, kurie saugomi šioje parduotuvėje. Sukurkite "Excel" failą, kuriame yra visi jūsų duomenys.

Teisė būti užmirštam

Ištrinkite savo paskyrą iš parduotuvės kartu su visais savo asmeniniais duomenimis. Visi jūsų adresai, užsakymai ir kita informacija bus ištrinti.

Teisė būti anonimišku

Keiskite savo duomenis fiktyviais duomenimis. Tokiu būdu jūsų tapatybė bus apsaugota.

Teisė būti informuotam

Tai apima bet kokius duomenis, kuriuos surenka įmonės, o asmenys turi būti informuoti prieš juos renkant.

Teisė reikalauti ištaisyti informaciją

Tai užtikrina, kad asmenys galėtų atnaujinti savo duomenis, jei jie yra pasenę, neišsamūs arba neteisingi.

Teisė apriboti tvarkymą

Asmenys gali reikalauti, kad jų duomenys nebūtų tvarkomi.

Teisė prieštarauti

Tai užtikrina asmenų teisę nutraukti jų duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslais.

Teisė būti įspėtam

Jei įvyko duomenų saugumo incidentas, dėl kurio kyla pavojus kliento asmens duomenims, turite teisę gauti informaciją per 72 valandas, nuo sužinojimo apie pažeidimą.

Slapukų politika

Beveik visi tinklalapiai naudoja slapukus - mažus duomenų failus - saugančius informaciją asmenų interneto naršyklėse. Kai kuriose svetainėse jų yra šimtai.