×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Juicy Retreats sulčiaspaudės | BLEND.LT

Lėtaeigė sulčiaspaudė JR Purus raudona

179,00 €(su PVM)

149,00 € (su PVM)

GARANTIJA 3 METAI

Purus dizainas toks pat geras, kaip ir veikimas.

Pasirinkite Purus lėteigę sulčiaspaudę, jei jūs tikrai norite išspausti daugiau ir geresnės kokybės sulčių.

  • JR-PURUS-R
  • 1 Prekė
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

“Mes išbandėme ją, ji yra daug lengviau naudojama nei tradicinės sulčiaspaudės ir gamina puikiausio skonio sultis! “

Susipažinkime su JR Purus

Sulčių gamintojas-ekspertas Juicy Retreats pristatė savo naują kompaktišką sulčiaspaudę, ypač lėtai veikiančią, kad pagamintumėt skaniausias, sultingiausias sultis.

JR Purus lėčiausiai besisukanti sulčiaspaudė pasaulyje, veikia tik 30rpm. Ir lėčiau yra geriau, kai kalbama apie mėgstamų vaisių ir daržovių spaudimą, todėl, kad visos maistinės medžiagos lieka sultyse – o maistingos sultys, yra skanios sultys, todėl laimi kiekvienas.

Lėčiau sukantis atsiranda mažiau putų, produktai gauna mažiau šilumos ir tokiu būdu pasigaminame fermentais turtingas sultis, kurios turi ir kitą naudingą savybę -dėka lėto spaudimo būdo, sultys išlieka šviežios šaldytuve ir porą dienų.

Patikimas sulčių spaudimas

Neįprastas dalykas lėtaeigei sulčiaspaudei yra tai, kad JR Purus turi kintamosios srovės variklį, kuris daro sulčiaspaudę patikimesnę, nei kitos kompaktiškos sulčiaspaudės, kurios turi nuolatinės srovės variklius. Ir dar vienas džiaugsmas – valymas yra lengvesnis dėka unikalios 3-in-1 sulčių spaudimo sistemos.

Sraigtas, filtras ir tvirtinimas, kurie kitose didelio dydžio sulčiaspaudėse paprastai yra atskiri. Purus turi vieną lengvai plaunamą detalę, todėl reikia valyti mažiau dalių. Mes išbandėme jį ir jis yra daug geresnis nei tradicinių sulčiaspaudžių konstrukcija. Pasak Juicy Retreats sultys pagaminamos su mažiau minkštimo jose. Su JR Purus pagalba galite sukurti šaldytus desertus ir kokteilius. Ji gali būti sidabro arba juodos spalvos, kad namie ar virtuvėje atrodytų puikiai.

Purus reiškia … nepralenkiamą tyrumą

Purus lėtaeigė sulčiaspaudė buvo sukurta siekiant išspausti tyriausias, kokias galima įsivaizduoti, sultis. Revoliucinė patentuota vidinė technologija – sulčiaspaudė pasiekia tik 30 apsisukimų per minutę. Tai lėčiausias sukimasis, lyginat su bet kuria kita rinkoje esančia sulčiaspaude, tai reiškia, kad sultys kurias ji pagamina yra šviežiausios, gryniausios ir sveikiausios, pilnos maistingųjų mdžiagų ir gyvų fermentų, negu pagamintose kitomis sulčiaspaudėmis.

Lėtesnis sukimasis reiškia geresnes sultis. 30 rpm Purus lėtaeigė sulčiaspaudė JR yra tikrai aukščiausios klasės. Pasirinkite Purus lėtaeigę sulčiaspaudę, jei jūs tikrai norite, išspausti sveikiausias, kiek įmanoma, sultis.

Purus reiškia … elegantišką dizainą

Purus dizainas toks pat geras, kaip ir veikimas.

Elegantiškas dizainas su ultra patikimu variklio našumu, nustato naują standartą dizainui ir technologijoms. Plonas, aptakus korpusas, magnetinis saugos jungiklis, viskas buvo sukurta siekiant, pagaminti aukščiausios klasės Purus lėtaeigę sulčiaspaudę.

Pasirinkite Purus, jei jūs tikrai norite aukštos kokybės sulčiaspaudės, kuri atrodo neįtikėtinai ir užima daug mažiau vietos jūsų virtuvėje nei įprastos sulčiaspaudės. 

Purus reiškia … naujos kartos paprastumą

Purus lėtaeigės sulčiaspaudė turi patentuotą naujos kartos 3-in-1 sraigtą ir filtrą. Kitos tradicinės lėtaeigės sulčiaspaudės turi keletą dalių, todėl valymas ir surinkimas sudėtingesnis. Purus 3-in-1 sraigto tik vidinė dalis turi būti valoma, ją galima plauti indaplovėje. Surinkimas yra greitesnis, valymas lengvesnis dar ir dėl to, kad naujos kartos, dvigubas sparnuotas dizainas, sulčiaspaudei suteikia gerokai didesnį pranašumą, nei standartinių sulčiaspaudžių. Sutaupysite pinigų, įsigyjant ne tokią brangią produkciją.

Šis 3-in-1, Ultem pilnai plastikinis sraigtas taip pat turi itin smulkų paviršių, kurio dėka gaminamos daug skaidresnės sultys nei su įprastomis lėteigėmis sulčiaspaudėmis. Pasirinkite Purus, jei jūs tikrai norite, kad spausti sultis ir valyti sulčiapaudę būtų lengviausias ir paprasčiausia.

Purus reiškia … gražiai pagaminta

JR Purus lėtaeigė sulčiaspaudė yra pagaminta tik iš pačios aukščiausios kokybės medžiagų. Sraigtas ir filtrai yra pagaminti tik iš pačio geriausio Ultem plastiko ir turi nerūdijančio plieno tinklelius. Sulčių spaudimo indas yra aukščiausios kokybės Tritan plastiko, o visos dalys, kurios liečiasi su maistu ir sultimis yra visiškai be BPA. Metaliniai kraštai ir unikali matinės spalvos apdaila suteikia sulčiaspaudei tokią vertę, kuri atitinka ir aukščiausios kokybės rezultatą, kurį sulčiaspaudė pasiekia tik dėka pačio geriausio AC kintamos srovės variklio.

Pasirinkite Purus, jei jūs tikrai norite aukščiausios kokybės produkto, kuris sukurtas tik iš aukščiausios kokybės dalių ir medžiagų.

Purusas reiškia … šnabždesio tylumo patikimumas

JR Purus lėtaeigė sulčiaspaudė yra patentuotų inovacijų ir dizaino srities pasaulinė lyderė. Naudojant tai, kas vadinama Planetary Gear System, Purus yra ploniausia sulčiaspaudė pasaulyje, kuri turi galimybę naudoti aukščiausio patikimumo kintamosios srovės variklį.

Purus lėtaeigė sulčiaspaudė yra patikimesnė ir efektyvesnė, už didesnes, grubesnes ir sunkesnes sulčiaspaudes ir visa tai integruota į vieną ploną, aptakią ir neįtikėtinai tylią mašiną.

Pasirinkite Purus lėtaeigę sulčiaspaudę, jei jūs tikrai norite patirti tyliausią, efektyviausią ir neįtikėtinai patikimą sulčių spaudimą

Purus reiškia … pažangi gamyba

Patentuota pažangi Purus lėtaeigės sulčiaspaudės spaudimo sistema yra tikrai unikali. Vienintelė pasaulyje sulčiaspaudės 3-in-1 sistema su naujos kartos dvigubu ašmenų sraigtu daro šią sulčiaspaudę tikrai viena iš geriausių.

Sultys vaisiai, daržovės, žalumynai, salotos ir daug kitų produktų yra išspaudžiami neįtikėtinai paprastai. Padarykite skanų naminį riešutų pieną arba naudokite komplekte esantį papildomą filtrą, tam, kad pagaminti skanius 100% šaldytų vaisių ledus. Neįtikėtina spaudimo sistema sukuria skaidresnes sultis nei standartinės lėtaeigės sulčiaspaudės ir yra tikra naujovė sulčiaspaudžių dizaine.

Pasirinkite Purus lėteigę sulčiaspaudę, jei jūs tikrai norite išspausti daugiau ir geresnės kokybės sulčių.

Apsukos per minutę (RPM) : 30 rpm
Galia : 150 vatų
Dažnis : 50 - 60 hz
Svoris : 7 kg
Spalva : Raudona
Jutiklinis valdymas : Ne
Jutiklinis greičių valdymas : Ne
"Cyclone" indas : Ne
Pulsavimo funkcija : Ne
Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)
Pagrindinis blokas : Plastikas
Įtampa : 220- 240 v
Variklis : Indukcinis variklis

Parašyti atsiliepimą

Lėtaeigė sulčiaspaudė JR Purus raudona

Lėtaeigė sulčiaspaudė JR Purus raudona

GARANTIJA 3 METAI

Purus dizainas toks pat geras, kaip ir veikimas.

Pasirinkite Purus lėteigę sulčiaspaudę, jei jūs tikrai norite išspausti daugiau ir geresnės kokybės sulčių.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems