×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Juicy Retreats sulčiaspaudės | BLEND.LT

Lėtaeigė sulčiaspaudė JR 8000S sidabrinė

199,00 €(su PVM)

169,00 € (su PVM)

JR-8000 'S' yra pažangiausia 2017 m. lėtaeigė sulčiaspaudė. 

Naujas, naujos kartos, tylesnis AC variklis.

JR-8000S perkelia vaisių ir daržovių spaudimą į visiškai naują lygį!

GARANTIJA 2 metai dalims, 3 metai varikliui
GARANTIJA KOMERCINIAM NAUDOJIMUI 1 METAI
GAMINTOJAS: Juicy Retreats (UK) 
 • JR-8000S-S
 • Ne

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes

Susipažinkime su JR 8000S

JR-8000 ‘S’ yra pažangiausia 2017 m. lėtaeigė sulčiaspaudė.

JR8000 2014 m. buvo pirmoji tokia pasaulyje. JR-8000 S paimtos visos novatoriškos jos technologijos ir 2017 m. sukurtas naujas, subtilesnis, elegantiškesnis ir dar saugesnis dizainas.

Neįtikėtinos technologijos dabar papildytos dviguba rankena, aptakia konstrukcija ir ploniausiu įmanomu lėtaeigės sulčiaspaudės korpusu.

Jei įvertinsime lengvai valomą korpusą, tyliai veikiantį variklį ir naujo dizaino sraigtą, tai – 2017 m. sulčiaspaudė.

Visų vaisių ir daržovių sultys pagaminamos neįtikėtinai paprastai, kadangi plati anga leidžia sutalpinti didesnius maisto produktus, užsikimšimo tikimybė yra mažesnė, nei kitų lėtaeigių sulčiaspaudžių.

Išspausite didesnį sulčių kiekį, netgi iš lapinių žalumynų, dėka unikalaus patentuoto sraigto su padidintais mazgais, dėl kurių 8000S lėtaeigė sulčiaspaudė daug našesnė nei kitos sulčiaspaudės.

Vertinant jos galimybes gaminti vaisių ir daržovių kokteilius bei šaldytų vaisių desertus, “8000S” yra puikiausia sulčiaspaudė, kurią galite nusipirkti.

Kodėl ji tokia gera?

Ekstra plati “Whole Food” produktų anga

Nauja inovatyvi “Whole Food” technologija

JR-8000 S yra viena iš pirmųjų lėtaeigių sulčiaspaudžių, kuri turi naują, plačią 7,5 cm skersmens angą. Tai leidžia įdėti nesmulkintus vaisius ar daržoves, todėl “JR-8000S” sulčiaspaudė taupo laiką, sulčių gamybą daro lengvesne, greitesne ir patogesne. Svarbu ir tai, kad, iš nesmulkinto vaisiaus gaminamos sultys, yra daug turtingesnės ir maistingesnės. Smulkinant ir spaudžiant nesmulkintą maisto produktą JR-8000 S, išvengiate nepageidaujamo oksidacijos proceso, lyginant su sulčių gamyba iš supjaustytų maisto produktų, tam, kad jie sutilptų į standartines lėtaeiges sulčiaspaudes. Neprarandamos sultys, taigi – gaunate dar daugiau maistinių medžiagų.

JR Ultra patentuota lėteigių sulčiaspaudžių technologija

JR-8000 S pasižymi visai nauja patentuota sulčių spaudimo technologija. “Advance Squeeze Technology” sistema (A.S.T.S) yra unikali nauja JR sistema, leidžianti išspausti daug daugiau sulčių, ypač iš super-žalumynų ir salierų.

JR Ultra patentuota lėteigių sulčiaspaudžių technologija

JR-8000 S pasižymi visai nauja patentuota sulčių spaudimo technologija. “Advance Squeeze Technology” sistema (A.S.T.S) yra unikali nauja JR sistema, leidžianti išspausti daug daugiau sulčių, ypač iš super-žalumynų ir salierų.

Stulbinančiai plonas dizainas

Naujasis “JR 8000 S” pasižymi naujomis plonomis, išlenktomis korpuso detalėmis, aukščiausios kokybės veidrodiniu metaliniu logotipu, kad tikrai atitiktų aukščiausios klasės išvaizdą. “JR 8000 S” yra ploniausia sulčiaspaudė, kurią galite nusipirkti ir yra dar lengvesnė, dėka naujo 2-jų dalių lengvai valomo korpuso ir integruotos dvigubos rankenos.

Lengvai surenkamas

Dėka atnaujintos raudonojo taško indikatorių sistemos, JR Ultra lėtaeigė sulčiaspaudė gali būti surinkta per kelias sekundes.

Matmenys

Aukštis = 47 cm; Plotis = 16 cm; Gylis = 21 cm

Lėtaeigių sulčiaspaudžių technologijos

Daug daugiau geresnių sulčių

Unikali A.S.T.S technologija JR-8000 S – visiškai naujas galingesnės konstrukcijos Ultem sraigtas ir daug lėtesnis spaudimo greitis.

Viso to rezultatas – daug daugiau sulčių ir svarbiausia – dar daugiau maistinės vertės, vitaminų, mineralų ir gyvų fermentų, neįtikėtinai skaniose ir sveikose sultyse, kurios yra atsparesnės oksidacijai ir ilgiau išlieka šviežesnės.

 JR-8000S – sulčiaspaudžių viršūnė.

Iš anksto sumaišytos sultys ir lengvesnis valymas

Unikalus nepraleidžiantis skysčio maišymo dangtelis leidžia išskalauti mašiną, jei ketinate gaminti ne vieno tipo sultis. Uždarius dangtelį ir įpylus vandens, jūs galite išskalauti prieš tai gamintų sulčių skonį, jei ketinate gaminti kitas sultis.

Laikant dangtelį uždarytą sulčių gaminimo proceso metu, sultys bus sumaišytos įrenginio viduje. Papildoma nauda yra tai, kad uždarant dangtelį po sulčių spaudimo, išvengsite lipnių lašų ant darbinio paviršiaus. Taip paprasta, ir taip efektyvu!

Naujas, naujos kartos, tylesnis AC variklis.

Didesnis patikimumas, beveik tylus veikimas.

Modernizuotas, naujos kartos, kintamos srovės variklis “JR Ultra Full Slow Juicer” – yra vienas iš patikimiausių variklių, naudojamų sulčiaspaudėse šiomis dienomis.

Šis bešepetėlinis, nevibruojantis, moderniausias variklis iš tiesų yra galingesnis nei galėtumėte patikėti – 240 vatų – ir sukuria daug stipresnį sukimo momentą, nei kiti, standartiniai varikliai. Didesnis galingumas ir sukimo momentas reiškia, kad JR-8000 S sulčiaspaudė gali daug efektyviau pagaminti sultis iš visų rūšių produktų, tačiau taip pat turi vieną iš tyliausių, energiją taupančių sulčiaspaudžių variklių, kuriuos galite įsigyti.

1. Sultys, riešutų pienas

2. Glotnučiai

3. Šaldyti vaisių desertai

Sultys, glotnučiai, šaldyti vaisių desertai ir riešutų pienas!
JR8000S daugiausia funkcijų turinti sulčiaspaudė. 3 pridedami “JR Ultra Juicer” priedai idealiai tinka skaniausių sulčių, 100% šaldytų vaisių desertų, kokteilių ir riešutų/pupelių pieno gamybai. Visa šeima dabar gali mėgautis skaniausiais saldumynais. Jokių priedų, jokių konservantų, tik 100% sveiki ir visiškai namų gamybos produktai.

Specifikacijos

 • AC didelio sukimo momento 240 W variklis
 • Įtampa 220-240 V
 • Apsisukimų per minutę (RPM) – 60
 • Itin didelė 7,5 cm anga
 • BPA Free Tritan plastikas
 • Ultem sraigtas ir filtrai
 • Veikimo laikas – 30 minučių
 • Pirmyn ir atgal funkcijos
 • Matmenys: 47 cm aukščis x 27 cm plotis x 25 cm gylis
 • Svoris: 8 kg
 • Galima papildoma 5variklio metų garantija
 • Baltos, Raudnos, Sidabrinės spalvos
 • Apsaugos nuo perkaitimo ir perkrovos sistema

JR 8000S. Kas jį sudaro?

 • Pati funkcionaliausia sulčiaspaudė rinkoje.
 • Pagrindinis sulčiaspaudės agregatas su 240 W varikliu
 • 1 x sulčių filtras
 • 1 x glotnučių filtras
 • 1 x šaldytų vaisių desertų filtras
 • 1 x stūmoklis
 • 1 x besisukantis krepšelio teptukas
 • 2 x indai (1 x sulčių indas, 1 x išspaudų indas)
 • Valymo šepetėlis.
 • Išsami JR sulčiaspaudžės naudojimo instrukcija EN LT
 • Receptų knyga anglų kalba
Apsukos per minutę (RPM) : 60 rpm
Galia : 240 vatų
Dažnis : 50 - 60 hz
Svoris : 8kg
Spalva : Sidabrinė
Jutiklinis valdymas : Ne
Jutiklinis greičių valdymas : Ne
Indo medžiaga : Plastikas be bisfenolio (Be BPA)
Pagrindinis blokas : Plastikas
Įtampa : 220- 240 v
Variklis : Indukcinis variklis

Parašyti atsiliepimą

Lėtaeigė sulčiaspaudė JR 8000S sidabrinė

Lėtaeigė sulčiaspaudė JR 8000S sidabrinė

JR-8000 'S' yra pažangiausia 2017 m. lėtaeigė sulčiaspaudė. 

Naujas, naujos kartos, tylesnis AC variklis.

JR-8000S perkelia vaisių ir daržovių spaudimą į visiškai naują lygį!

GARANTIJA 2 metai dalims, 3 metai varikliui
GARANTIJA KOMERCINIAM NAUDOJIMUI 1 METAI
GAMINTOJAS: Juicy Retreats (UK) 

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems