×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

SVARBU!

 

Nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. UŽDAROMAS SALONAS Kaune, Savanorių pr. 175, Lietuvoje paskelbus karantiną bei remiantis 2020 m. kovo 14 d. LR Vyriausybės nutarimu dėl prekybos vietų ir paslaugų tiekėjų veiklos suvaržymo.

 

Informacija bus teikiama telefonu +37061688455 ir on-line el. parduotuvėse ir kitomis ryšio priemonėmis.

 

Prekių tiekimas nenutrūks -  jas galite įsigyti internetinėse parduotuvėse:

www.papludimio-tenisas.lt

www.shop.skvosas.lt

www.blend.lt

www.viva24.lt

www.viva24.lv

www.viva24.eu

www.distiliatorius.lt

www.osmosas.lt

www.likebike.lt

www.likebike.lv

www.guveinis.lt

www.aquapem.eu

www.zerowater.lt

www.zerowater.lv

 

 

Nuo kovo 16 d. iki karantino pabaigos Lietuvoje užsakymus pristatysime per kurjerių tarnybas ir į paštomatus.

Visiems linkime saugokite save ir aplinkinius! Būkite sveiki!

 


Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems