×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kuriai svetainei, ji gali laikyti arba ieškoti informacijos savo naršyklėje, daugiausia "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepakankamų slapukų nustatymui, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: +370 655 05109El. p. info@blend.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Atsiskaityti  už prekes šiuo metu galima šiais būdais:


1. Bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą


Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas: UAB DREMA
Sąskaitos numeris (IBAN): LT323500010003761602
Banko Swift kodas: EVIULT2VXXX


2. Mokėjimas lizingu


Atsiskaityti už prekes lizingu galima mokėjimo metu (4 užsakymo žingsnis), pasirinkus mokėjimo būdą PAYSERA. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, jei suma, už kurią ketinate įsigyti prekes pakankama sudaryti prekių pirkimo- pardavimo išsimokėtinai sutartį, rasite lizingo bendrovių Mokilizingas ir/ar General Financing logotipus (jei suma nepakankama, logotipų nematysite). Pasirinkite bendrovę ir bus pateikta informacija, kaip sudaryti lizingo sutartį.

3. Greitas atsiskaitymas per Paysera sąsają „bank-link“

Ypač greitas ir saugus atsiskaitymas. Mokėjimai vykdomi realiu laiku. Pasirinkus šį mokėjimo būdą savo banko puslapyje matysite suformuotą pervedimą, kurį jums reikės tik patvirtinti. 

4. Mokėjimas grynais pinigais kurjeriui


Jei pasirinkote mokėti grynais pinigais kurjeriui pristačius prekę jūsų nurodytu adresu - ši paslauga kainuoja papildomai, taikomas 2 EUR grynųjų pinigų administravimo mokestis prie pristatymo kainos.


5. Mokėjimas grynais pinigais atsiimant prekes mūsų biure


Po to, kai gausite pranešimą, kad prekė yra paruošta atsiimti, atvykite į mūsų biurą ir už prekę sumokėsite grynais pinigais, ar banko kortele mūsų biure.


Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems